Mlađi specijalist za prodaju i marketing (m/ž)

Zagreb, Croatia

Oglas više nije dostupan

Data Privacy Manager tim funkcionira kao startup unutar tvrtke Poslovna inteligencija. Naš proizvod je globalno prepoznat od strane Forrestera i Gartnera, no naša priča tek počinje.

U narednih 10 godina privatnost će biti jedna od najbitnijih tema kako za IT, tako i za marketing i prodaju. Do 2020. godine tržište softvera za zaštitu privatnosti procijenjeno je na 800M USD uz godišnji rast od 60% (IDC, 2020), a narednih godina očekuje se još veći rast jer se nove regulative očekuju u SAD-u i diljem svijeta.

U sljedeće 4 godine naš cilj je osvojiti 10% tog tržišta. Pozicioniranje na globalnom tržištu zahtjeva od nas skalabilnost i izvrsnost. Skalabilnost postižemo rastom i inovacijama u proizvodnji, a izvrsnost kroz dobro poznavanje tržišta, razvoj vlastitih inovativnih tehnologija i fokus na rješavanje stvarnih problema naših korisnika.

KOGA TRAŽIMO I ŠTO RADIMO??

Tražimo Mlađeg specijalista za prodaju i marketing (m/ž) u Data Privacy timu, koji će zajedno s nama graditi proizvod s jasnim i inovativnom roadmapom.

Tražimo TEBE jer:

  • imaš više od godinu dana iskustva u području prodaje i/ili marketinga
  • imaš odlično razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine
  • odlično govoriš i pišeš na engleskom jeziku - C1 razina
  • možeš brzo i lako uspostaviti nove odnose
  • želiš učiti i saznati sve o tehničkim detaljima našeg proizvoda
  • imaš drive timskog igrača, kreativna si, proaktivna i odgovorna osoba
  • dobro razumiješ osnove marketinga
  • imaš vozačku dozvolu B kategorije i spremnost na povremena putovanja

Prednosti:

  • imaš prethodno iskustvo u prodaji software-a
  • poznaješ područje privatnosti podataka i GDPR
  • znaš osnove video editinga, Canve i slično

U Poslovnoj inteligenciji ćeš:

  • sudjelovati u administrativnim i operativnim aktivnostima u području prodaje i marketinga
  • koristiti Excel i CRM za kreiranje redovitih i ad hoc izvještaja
  • sudjelovati u pre/post prodajniom procesu (priprema i praćenje statusa ponuda i ugovora, kreiranje faktura i sl.)
  • biti podrška u DPM partnerima u kreiranju, pripremi i izvedbi marketinških planova
  • aktivno surađivati s našim marketingom na planiranju i izradi marketinških materijala, organizaciji webinara i sl.
  • surađivati s ostalim Data Privacy timovima s ciljem poboljšanja i optimizacije prodajnog procesa

KAKO RADIMO?

Radimo timski i svi pomažu svima. Slavimo međusobni uspjeh i uvijek smo iskreni jedni prema drugima. Imamo jasno definiran roadmap i znamo u kojem smjeru plovi brod.

Stalno učimo i cilj nam je izgraditi zajednicu u kojoj svaki pojedinac može profesionalno rasti kroz rad, edukacije, radionice i mentoriranje. Potičemo otvorenu komunikaciju, feedback, samostalnost i preuzimanje odgovornosti za svoje područje rada. Svaki prijedlog za poboljšanje uzimamo u obzir i potičemo inovativnost. Ne bavimo se internom politikom i ne tratimo ničije vrijeme.

ŠTO POSLOVNU INTELIGENCIJU ČINI PRAVIM IZBOROM ZA TEBE?

  • orijentirani smo na rezultate
  • potičemo samostalnost, fleksibilnost i slobodu u radu i očekujemo da preuzmeš odgovornost za svoje područje rada
  • učenje, razvoj i dijeljenje znanja su naša svakodnevnica
  • napredujemo na transparentan način i prema ostvarenim rezultatima
  • tim smo s jasno definiranim vrijednostima
  • atmosfera je opuštena i poticajna
  • nudimo različite benefite (fleksibilno radno vrijeme, rad od kuće, budžet za edukacije, sistematske preglede, Multisport karticu...)

Brinemo o svojim zaposlenicima što potvrđuju naši certifikati: Poslodavac Partner, Mamforce, Dadforce, Poslodavac prijatelj obitelji, Run Friendly Employer...

Prihvati izazov, prijavi se i nastavi karijeru u dinamičnoj organizaciji koja potiče brz profesionalni razvoj talenata, inovativnost i izvrsnost.